ENDER KOLEJİ KATILIM SINAVI (EKS)

Heryıl geleneksel hale getirdiğimiz Ender Katılım Sınavı 28 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde yapılacaktır.İlkokul 2-3 ve 4 sınıflara, Ortaokul 5-6-7 ve 8 sınıflara ,Lise 9 -10 ve 11 sınıflara uygulanacaktır. Bir Teşvikten Bizden dediğimiz bu sınavlara katılmanızı bekliyoruz.

DERS ÇALIŞMA KAMPININ STARTINI VERDİK

Uzun zamandır hazırlıklarını yürüttüğümüz kampın startını verdik.Pazar günü saat 13:00 de Eğitim Koordinatörümüz Uğur ALKAN başkanlığında okulumuzdan hareket eden kafilemiz aynı gün saat 2 gibi Adana Çetinel Tesislerine ulaştı.Öğrencilerimiz odalarına yerleştikten sonra Kamp Programına uygun bir şekilde hareket ederek ders çalışma faliyetlerine başladılar.Öğrencilerimizin bu kamp dönemini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla da diğer gün sabah okuldan hereket eden öğretmenlerimiz kampa ulaştı.Emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

KARNE HEYECANI

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemini bitirdik.Saat 9:00 da karnelerini alan öğrencilerimiz 15 günlük tatile çıktılar.Çok yoğun geçen ilk dönemde emeği geçen idareci.öğretmen ve personellerimize çok teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz. 

YARIYILDA KAMPTAYIZ

 

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz Yarıyıl Kampını bu senede düzenliyoruz.Verimine çok inadığımız bu kampta öğrencilerimiz hem stres atıyor hem eğleniyor hemde yoğun bir ders çalışma fırsatı buluyor.Tatil havasında geçen kampımızda öğrencilerimiz 1. dönemin derslerini tekrar etme şansı bulurken kontrollü bir şekilde spor yapma fırsatı buluyor.Adana Çetinel Tesislerinde düzenleyeceğimiz bu kampta emeği geçecek olan öğretmen ve idarecilerimize şimdiden teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

 

 

 

.

ADANA KİTAP FUARINI GEZDİK

Geçen hafta sonu Okulumuz Adana'da açılan Kitap Fuarını gezdi. Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin katıldığı bu etkinliğimizde amacımız öğrencilerimizin kitaba olan ilgi ve alakalarını artırmaktı. Bu amaçla yaptığımız gezimize yüksek bir katılım oldu. Gezimiz, sabah okulumuzdan servislerin hareket etmesiyle başladı. Kitap fuarının gezilmesinin ardından Adana'nın alış-veriş merkezlerinden birine geçilerek öğrencilerimizle Cumartesi günü alış-verişi yapıldı. Yenilen yemeğin ardından akşam saatlerinde tekrara okulumuza döndük. Gezimize katılan tüm idareci,öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder bir sonraki gezimizde tekrar görüşmek dileğiyle... 

ENDER KOLEJİ KATILIM SINAVI (EKS)
DERS ÇALIŞMA KAMPININ STARTINI VERDİK
KARNE HEYECANI
YARIYIL TATİLİ ORTAOKUL ÖDEV PROGRAMI
YARIYILDA KAMPTAYIZ

Hava Durumu

Çoğunlukla bulutlu

12°C

Osmaniye

Çoğunlukla bulutlu
Cumartesi 12°C / 13°C SP_WEATHER_PM_SHOWERS_WIND
Pazar 9°C / 16°C Parçalı bulutlu / rüzgar
Pazartesi 8°C / 9°C Yağmurlu

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 45

Dün 52

Bu Hafta 262

Bu Ay 1646

Toplam 60425

Duyurular

İçerik Bulunamadı.

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE