Ender Katılım Sınavı (EKS) Cevap Anahtarları

Sınav cevap anahtarları aşagıda bulunmaktadır.İlgili sınıfın üzerine tıklayınız!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYE

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz ''Bir Teşvikte Bizden'' temalı Ender Koleji Katılım (E.K.S) sınavına göstermiş olduğunuz çok yoğun ilgiden dolayı siz Osmaniye halkına en içten duygularımızla teşekkür ederiz.

Ender Koleji Katılım Sınavı (EKS) Başvuruları Başladı.

Heryıl geleneksel hale getirdiğimiz Ender Katılım Sınavı 28 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde yapılacaktır.İlkokul 2-3 ve 4 sınıflara, Ortaokul 5-6-7 ve 8 sınıflara ,Lise 9 -10 ve 11 sınıflara uygulanacaktır. Bir Teşvikte Bizden dediğimiz bu sınavlara katılmanızı bekliyoruz.

 

DEĞERLER EĞİTİMİ-SABIR

Okulumuzda bu hafta değerler eğitimi panelinde sabır konusu anlatıldı. Sabır nedir? nasıl sabırlı olabiliriz?vb.konuları anlatıldı. Bu amaçla okulumuzun Rehber Öğretmeni Dilek Elmas ÖZTÜRK'ün moderatörlüğünde Fatma GÜZEL,Arif ÇAPAR,Ömer Faruk ÖNDER ve Mehmet YUSUFOĞLU öğretmenlerimiz konuşmacı olarak katıldılar.Ortaokulumuzda ise Mdr yardımcımız Yusuf TOSUN başkanlığında Süleyman ABA, Ali ABLAY,Elife GÜRÜNLÜOĞLU ve Turabi APAKİ öğretmenlerimizin hazırladıkları slayt video ve anlattıkları hikayeler salonda büyük beğeni topladı.Katkılarından dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

FOLKLOR KURSUMUZ BAŞLADI

Hafta sonu etkinlikleri çerçevesinde  ilkokul kademesinde folklor kursumuz başladı.Folklor kurs öğretmenimiz Şükran KILIÇ eşliğinde başlayan kursumuz öğrencilerimiz tarafında yoğun bir ilgi gördü.Öğretmenimiz şimdilik öğrencilerimizi gruplara ayıdığını İlerleyen günlerde davul ve zurnanında dahil olacağını belitti.Emeği geçen öğretmenimize ve idaremize teşekkür ederiz.

TÜRKİYE SATRANÇ ŞAMPİYONASI

Türkiye Satranç Federasyonun 30 Ocak-7 Şubat 2015 tarihinde Antalya ilinin Manavgat ilçesinde düzenlediği yaş sınırlaması olmayan 410 kişinin katılımıyla gerçekleşen '' Türkiye Satranç Şampiyonası'' turnuvasında okulumuzu temsil eden öğrencimiz Metehan MACİT Türkiye 25.si olarak anlamlı bir başarıya imza atmıştır.Bu başarıda emeği geçen öğretmen idareci ve öğrencimizin ailesine çok teşekkür eder nice büyük başarılar dileriz.

Ender Katılım Sınavı (EKS) Cevap Anahtarları
TEŞEKKÜRLER OSMANİYE
Ender Koleji Katılım Sınavı (EKS) Başvuruları Başladı.
DEĞERLER EĞİTİMİ-SABIR
FOLKLOR KURSUMUZ BAŞLADI

Hava Durumu

Açık

12°C

Osmaniye

Açık
Cuma 7°C / 14°C Parçalı bulutlu
Cumartesi 5°C / 9°C Şiddetli rüzgar
Pazar 5°C / 7°C Rüzgar ve Yağmurlu

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 182

Dün 365

Bu Hafta 1605

Bu Ay 2024

Toplam 65048

Duyurular

İçerik Bulunamadı.

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE