Ender Koleji Katılım Sınavı (EKS) Başvuruları Başladı.

Heryıl geleneksel hale getirdiğimiz Ender Katılım Sınavı 28 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde yapılacaktır.İlkokul 2-3 ve 4 sınıflara, Ortaokul 5-6-7 ve 8 sınıflara ,Lise 9 -10 ve 11 sınıflara uygulanacaktır. Bir Teşvikte Bizden dediğimiz bu sınavlara katılmanızı bekliyoruz. Başvurularınızı internet sitemizin iletişim menüsünün altında bulunan EKS Başvuru Formunu doldurarak  yapabilirsiniz!!!

EKS Başvuru Formunu Doldur!!

DEĞERLER EĞİTİMİ-SABIR

Okulumuzda bu hafta değerler eğitimi panelinde sabır konusu anlatıldı. Sabır nedir? nasıl sabırlı olabiliriz?vb.konuları anlatıldı. Bu amaçla okulumuzun Rehber Öğretmeni Dilek Elmas ÖZTÜRK'ün moderatörlüğünde Fatma GÜZEL,Arif ÇAPAR,Ömer Faruk ÖNDER ve Mehmet YUSUFOĞLU öğretmenlerimiz konuşmacı olarak katıldılar.Ortaokulumuzda ise Mdr yardımcımız Yusuf TOSUN başkanlığında Süleyman ABA, Ali ABLAY,Elife GÜRÜNLÜOĞLU ve Turabi APAKİ öğretmenlerimizin hazırladıkları slayt video ve anlattıkları hikayeler salonda büyük beğeni topladı.Katkılarından dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

FOLKLOR KURSUMUZ BAŞLADI

Hafta sonu etkinlikleri çerçevesinde  ilkokul kademesinde folklor kursumuz başladı.Folklor kurs öğretmenimiz Şükran KILIÇ eşliğinde başlayan kursumuz öğrencilerimiz tarafında yoğun bir ilgi gördü.Öğretmenimiz şimdilik öğrencilerimizi gruplara ayıdığını İlerleyen günlerde davul ve zurnanında dahil olacağını belitti.Emeği geçen öğretmenimize ve idaremize teşekkür ederiz.

TÜRKİYE SATRANÇ ŞAMPİYONASI

Türkiye Satranç Federasyonun 30 Ocak-7 Şubat 2015 tarihinde Antalya ilinin Manavgat ilçesinde düzenlediği yaş sınırlaması olmayan 410 kişinin katılımıyla gerçekleşen '' Türkiye Satranç Şampiyonası'' turnuvasında okulumuzu temsil eden öğrencimiz Metehan MACİT Türkiye 25.si olarak anlamlı bir başarıya imza atmıştır.Bu başarıda emeği geçen öğretmen idareci ve öğrencimizin ailesine çok teşekkür eder nice büyük başarılar dileriz.

1. SINIF ÖĞRETMENİMİZ VE ÇİÇEKLERİMİZ

2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA BERABERİZ...

 

 

 

 

ZERRİN ÇAKMAK GEDİK

10/01/ 1966 tarihinde Hatay ın Samandağ ilçesinde doğdum.İlkokulu Düziçi İrfanlı İlkokulunda,Ortaokul ve Lise eğitimimi Düziçi Öğretmen Lisesinde tamamladım.Yüksek Öğrenimimi Hatay Yüksek Okulu ve Anadalu Üniversitesinde Lisansımı tamamladım. (1986- 1987) yıllarında Diyarbakır Bismil ilçesi Tepe köyünde sınıf öğretmenliği, (1987- 2008) yılları arası ise Düziçi ilçesinde sınıf öğretmenliği yaptım ve Düziçi İrfanlı İlköğretim okulundan emekli oldum.2010 yılından beri Ender Kolejinde çalışmaktayım.Evli ve bir çocuk annesiyim.

DERS ÇALIŞMA KAMPININ STARTINI VERDİK

Uzun zamandır hazırlıklarını yürüttüğümüz kampın startını verdik.Pazar günü saat 13:00 de Eğitim Koordinatörümüz Uğur ALKAN başkanlığında okulumuzdan hareket eden kafilemiz aynı gün saat 2 gibi Adana Çetinel Tesislerine ulaştı.Öğrencilerimiz odalarına yerleştikten sonra Kamp Programına uygun bir şekilde hareket ederek ders çalışma faliyetlerine başladılar.Öğrencilerimizin bu kamp dönemini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla da diğer gün sabah okuldan hereket eden öğretmenlerimiz kampa ulaştı.Emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ender Koleji Katılım Sınavı (EKS) Başvuruları Başladı.
DEĞERLER EĞİTİMİ-SABIR
FOLKLOR KURSUMUZ BAŞLADI
TÜRKİYE SATRANÇ ŞAMPİYONASI
1. SINIF ÖĞRETMENİMİZ VE ÇİÇEKLERİMİZ

Hava Durumu

Açık

15°C

Osmaniye

Açık
Cumartesi 6°C / 11°C Parçalı bulutlu
Pazar 6°C / 11°C Parçalı bulutlu
Pazartesi 7°C / 13°C Parçalı bulutlu

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 19

Dün 119

Bu Hafta 605

Bu Ay 2034

Toplam 62501

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE