Öğretmen Velilerimizi Unutmadık

24 Kasım öğretmenler gününde öğretmen velilerimizi unutmadık. Öğrencilerimizi yanımıza alarak öğretmen velilerimizi okullarında,sınıflarında hatta evlerinde ziyaret ettik. Beklemedikleri bir sürprizle karşılaşan velilerimiz mutluluklarını gizleyemediler. Özel Ender Ailesi olarak tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.

24 Kasım İdari Programı

Özel Ender Koleji İdarecilerimizden Öğretmenlerimize büyük jest. Okul idaremiz 24 Kasımda öğretmenlerimiz ve ailelerine unutulmaz bir gece yaşattı. İlk önce müzik öğretmenimiz Metehan ARTIŞ ve öğrencilerimiz okumuş oldukları müziklerle eğlenceli anların yaşanmasını sağladılar. Daha sonra Eğitim Koordinatörümüz Uğur ALKAN günün anlam ve önemini anlatan konuşmasını yaptı ve sözlerini kendisinin yazmış olduğu güzel bir şiirle noktaladı. Ardından öğretmen ve personelimize,yönetim kurulu üyelerimiz hediyelerini verdiler. Toplu fotoğrafın ardından yemeğe geçildi. Gece katılan tüm yönetim kurulu üyelerimize,öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ederiz. 

Lise Öğrencilerimizden 24 Kasım Kutlaması

Lise öğrencilerimiz 24 Kasım'da öğretmenleri için özel bir program hazırladı. Bu günün anlam ve önemini anlatan öğrencilerimiz, şiir ve yazı dinletilerini sunduktan sonra şehit öğretmenlerin anlatıldığı video gösterimini sundular. Bu esnada salonda duygulu anların yaşanmasına sebep oldu. Bu programda emeği olan tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

İlkokul ve Orta Okulumuz 24 Kasımı Kutladı

İlkokul ve Orta okul öğrencilerimiz 24 Kasımda Öğretmenlerini unutmadılar. 24 Kasım öğretmenler gününde çeşitli şiir,yazı ve gösteriler hazırlayan öğrencilerimiz,öğretmenlerine unutulmaz bir gün yaşattılar. İngilizce öğretmenimiz Pelin Barutçu'nun önderliğinde öğrencilerimiz,öğretmenlerinin maskelerini takarak,baş öğretmen Atatürk'ün sözlerini ingilizce söylemeleri büyük beğeni topladı ve öğretmenlerimize büyük bir sürpriz oldu.Bu kapsamda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Orta Okul Öğrenci Temsilcisini Seçti

  Özel Ender Koleji Ortaokulu öğrenci temsilciliği seçimini yaptı. Seçime, ön seçimleri kazanarak gelen Elif Azra VAR,Arzu Nur TURGUT,Görkem GÜNAYDIN,Mehmet KÜLTÜROĞLU,Doğasu GİZLİCE ile Berke BALCILAR adlı öğrencilerimiz katıldı. Son derece demokratik ve saygı çerçevesinde geçen yarışı Berke BALCILAR adlı öğrencimiz önde tamamladı. Kaybedeni olmayan bu seçimi öğrencilerimizin Demokrasi kültürünün gelişimi açısından önemli buluyor ve daha nice hayırlı seçimler diliyoruz.

Sivil Savunma Haftası Kutlandı

Okulumuzda bu hafta, Sivil Savunma haftası çerçevesinde, öğrencilerimize yönelik Sivil Savunmanın önemiyle ilgili çeşitli yazı ve şiir dinletisinin yanısıra videolar izletildi. Öğrencilerimizdeki Sivil Savunma bilincini artırmak amacıyla yapılan programımızdan, öğrencilerimiz büyük keyif aldılar. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Öğretmen Velilerimizi Unutmadık
24 Kasım İdari Programı
Lise Öğrencilerimizden 24 Kasım Kutlaması
İlkokul ve Orta Okulumuz 24 Kasımı Kutladı
Orta Okul Öğrenci Temsilcisini Seçti

Hava Durumu

Açık

10°C

Osmaniye

Açık
Cumartesi 11°C / 13°C Parçalı bulutlu
Pazar 8°C / 11°C Sağanak
Pazartesi 8°C / 11°C Sağanak

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 1

Dün 49

Bu Hafta 318

Bu Ay 1535

Toplam 57103

Duyurular

İçerik Bulunamadı.

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE