POLİS TEŞKİLATININ 170. YIL DÖNÜMÜ

Okulumuzda geçen hafta Polis Teşkilatının Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde güvenlik güçleri olan velilerimiz işyerlerinde ziyaret ettik. En güzel hediye olan öğrencilerimizi karşılarında gören velilerimiz çocuklarına sarılarak okulumuz idaresine bu ince davranıştan dolayı çok teşekkür ettiler.Güvenlik güçlerimizin Polisler Günü kutlu olsun diyerek idaremize çok teşekkür ederiz.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SEMİNERİ

Okulumuzda bu hafta tüm öğrencilerimize Osmaniye Dentestetik Ağız ve Diş Polikliniği yetkilisi Diş hekimi Hakkı ÜNAL tarafından ağız ve diş sağlığı konusunda seminer verildi.Bu seminerde öğrencilerimiz diş sağlığı nasıl yapılmalı,diş fırçalama,diş fırçası seçimi,macun seçimi ve çürüklerden nasıl korunması gerektiğini öğrendiler.Soru cevap bölümünde ise kafalarına takılan soruları doktorumuza sorma fırsatı buldular.Çok verimli geçen bu seminerde emeği geçen İdaremize ve Diş hekimi Sn Hakkı Ünal a teşekkür ederiz.

1. SINIF ÖĞRETMENİMİZ VE ÇİÇEKLERİMİZ

2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA BERABERİZ...

 

 

 

 

ZERRİN ÇAKMAK GEDİK

10/01/ 1966 tarihinde Hatay ın Samandağ ilçesinde doğdum.İlkokulu Düziçi İrfanlı İlkokulunda,Ortaokul ve Lise eğitimimi Düziçi Öğretmen Lisesinde tamamladım.Yüksek Öğrenimimi Hatay Yüksek Okulu ve Anadalu Üniversitesinde Lisansımı tamamladım. (1986- 1987) yıllarında Diyarbakır Bismil ilçesi Tepe köyünde sınıf öğretmenliği, (1987- 2008) yılları arası ise Düziçi ilçesinde sınıf öğretmenliği yaptım ve Düziçi İrfanlı İlköğretim okulundan emekli oldum.2010 yılından beri Ender Kolejinde çalışmaktayım.Evli ve bir çocuk annesiyim.

DEĞERLER EĞİTİMİ-SAYGI KONUSU

Değerler Eğitimi kapsamında bu aydaki konumuz saygı idi.Ortaokulda Mdr Yardımcımız Yusuf TOSUN Lisede ise rehber Öğretmenimiz Dilek ÖZTÜRK başkanlığında Saygı konusu tüm yönleriye öğrencilerimiz tarafından anlatıldı.Öğrencilerimizin hazırladığı slayt ,video ve animasyonlar öğrencilerimiz tarafından ilgiyle izlendi.Saygılı olmanın ne kadar yararlı bir şey olduğu öğrenilen bu panelde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

AĞAÇ DİKTİK BİR NESLİ KURTARDIK

Okulumuz öğrencileri bu hafta Lise Müdürümüz Niyazi AYNA nın başkanlığında Orman İşletme Müdürlüğünün tahsis ettiği alanda 'BİR KUŞAĞIN DİKTİĞİ AĞACIN GÖLGESİNDE GELECEK KUŞAKLAR SERİNLER' şiarıyla ağaç dikti.Öğrencilerimiz bu etkinlikte bir ağaç dikmenin ne kadar önemli olduğunu kavradılar.Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

SATRANÇTA OSMANİYE ŞAMPİYONLUĞU

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğünün okul sporları kapsamında düzenlediği Yıldız Erkek Satranç Turnuvasında öğrencimiz Metehan MACİT Osmaniye Şampiyonu olarak bölge turnuvalarına gitmeye hak kazandı.Sürekli antreman yapan öğrencimiz başarıların devamını geleceğini belirrti.Bizde bu başarıda emeği geçen satranç öğretmenlerimize ve ailesine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

POLİS TEŞKİLATININ 170. YIL DÖNÜMÜ
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SEMİNERİ
1. SINIF ÖĞRETMENİMİZ VE ÇİÇEKLERİMİZ
DEĞERLER EĞİTİMİ-SAYGI KONUSU
AĞAÇ DİKTİK BİR NESLİ KURTARDIK

Hava Durumu

Çoğunlukla bulutlu

8°C

Osmaniye

Çoğunlukla bulutlu
Pazartesi 10°C / 14°C Güneşli
Salı 7°C / 11°C Sağanak
Çarşamba 7°C / 11°C PM hafif yağmur

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 46

Dün 43

Bu Hafta 388

Bu Ay 1103

Toplam 70324

Duyurular

İçerik Bulunamadı.

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE