Okul Öğrenci Temsilcisi Seçimi Yapıldı

Okulumuzda öğrenci temsilciliği seçim yapıldı. Seçime, ön seçimleri kazanarak gelen 11-A sınıfından Mustafa Doğar ile 12-B sınıfından Fatih Fikret Görgün adlı öğrencilerimizkatıldı. Son derece demokratik ve saygı çerçevesinde geçen yarışı Mustafa Doğar öğrencimiz önde tamamladı. Kaybedeni olmayan bu seçimi öğrencilerimizin Demokrasi kültürünün gelişimi açısından önemli buluyor ve daha nice hayırlı seçimler diliyoruz.   

Erkek Voleybol Takımımız Osmaniye 3. Oldu.

Okulumuzun erkek voleybol takımı Osmaniye 3.sü oldu. Ödüllerini Okulumuzun Lise Müdürü Niyazi Ayna'nın elinden alan öğrencilerimizin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Öğrencilerimizi almış oldukları bu dereceden dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

10 Kasım'da Atamızı Özlemle Andık

Okulumuzda bu hafta, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 76.yılı törenleri yapıldı. Bu kapsamda Ender Koleji Öğretmen ve Öğrencilerinin hazırladıkları sergi, şiir ve müzik dinletileri ile video gösterileri duygulu anların yaşanmasına neden oldu.Ayrıca günün anlam ve önemini şiir ve kompozisyonla anlatarak dereceye giren öğrencilerimize hediyeleri verildi. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

LÖSEV DÜKKANI

Geleneksel hale getirdiğimiz Lösemili Çocuklar yararına yapılan stand okulumuzun bahçesinde açıldı.Öğrencilerimiz tarafından çok yoğun ilgiyle karşılandı.Geliri tamamıyla Lösemili Çocukların hesabına yatan Lösev Dükkanımız açılışında emeği olan herkese yürekten teşekkür ederiz.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI SEMİNERİ

Lösemili Çocuklar Haftasına dikkat çekmek amacıyla okulumuzda bu hafta Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri çerçevesinde seminer verildi. Biyoloji öğretmenimiz Musa Zengin ve Fen ve Teknoloji öğretmenimiz Yusuf Tosun Lise ve Ortaokul öğrencilerimize yönelik Lösemi Hastalığı hakkaında bilgiler verdi. Öğrencilerimiz sorularınıda cevaplayan öğretmenlerimiz hastalığın tedavi yöntemlerini anlattı.çok faydalı geçen seminerimize katkıda bulanan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

Eğitim koordinatörümüz Uğur ALKAN ,Lise müdürümüz Niyazi AYNA ve öğrencilerimiz milli eğitim müdürümüz Sn Ramazan ÇELİK 'i makamında ziyaret etti.Çeşitli konularda öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürmüze sorular sordu.Milli Eğitim Müdürümüz Lösemi Haftası dolayısıyla okulumuzun bahçesinde açtığımız standın örnek olacağını ifade etti.

Okul Öğrenci Temsilcisi Seçimi Yapıldı
Erkek Voleybol Takımımız Osmaniye 3. Oldu.
10 Kasım'da Atamızı Özlemle Andık
LÖSEV DÜKKANI
LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI SEMİNERİ

Hava Durumu

Hafif yağmurlu

10°C

Osmaniye

Hafif yağmurlu
Salı 7°C / 10°C Rüzgar ve Yağmurlu
Çarşamba 7°C / 9°C SP_WEATHER_AM_SHOWERS_WIND
Perşembe 7°C / 9°C Bulutlu

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 59

Dün 44

Bu Hafta 59

Bu Ay 1276

Toplam 56844

Duyurular

İçerik Bulunamadı.

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE