Ygs ve Lys Semineri

Okulumuz Lise öğrencilerine Ygs-Lys semineri düzenledi. Semineri lise rehber öğretmenimiz Dilek Elmas Öztürk verdi. Bu seminerde öğrencilerimize,Ygs ve Lys'nin önemi ile öğrencilerimizin bu sınavlara nasıl hazırlanmaları gerektiği anlatıldı. Soru-cevap şeklinde geçen seminerimizden öğrencilerimizin mutlu bir şekilde ayrıldığını gözlemledik. Katkılarından dolayı Rehber hocamız Dilek Elmas Öztürk'e teşekkür ederiz. 

Teog Semineri

Okulumuzda bu hafta TEOG sınavına yönelik seminer verildi. Ortaokul Rehber Öğretmenimiz Nezihe Kara tarafından gerçekleştirilen seminerimizde öğrencilerimiz Teog hakkında bilgilendirildi. Zaman zaman soru-cevap şeklinde de geçen seminerimizden öğrencilerimiz,Teog hakkında bilgilendirilmiş bir şekilde ayrıldı. Katılımlarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimize özellikle Rehber öğretmenimize teşekkür ederiz.

Hafta Sonu Kurslarımız Başladı

Hafta sonu kurslarımız büyük bir coşkuyla başladı. Beden eğitimi öğretmenlerimiz Şule Soykan ve Murat Dincel ile Antrenörümüz Levent Pazar; Basketbol,Futbol,Voleybol,Badminton,Cort Tenis,Masa Tenisi ile Halk Oyunları kurslarının startını verdi. Öğrencilerimiz tarafından büyük ilgiyle karşılanan kurusmuza katılım yoğundu. Satranç Öğretmenlerimiz Abdurrahman Yalçın ve Nuh Dobur Öğrencilerimize satranç oyununun stratejilerini anlattı. Müzik Öğretmenimiz Metehan Artış Piyano,Gitar ve Bağlama kurslarında öğrencilerimize tecrübelerini aktardı. Resim Öğretmenlerimiz Veli ve Öğrencilerimize resim çizmenin inceliklerini anlattı. Neyzenimiz Gökhan Aydın Veli ve öğrencilerimize Ney üfleme sanatını aktardı. Kurslarımızın bir şenlik havasında geçmesini sağlayan idareci,öğretmen ve personellerimize en içten duygularımızla teşekkür ederiz.

Cambridge Sertifika Programı

Okulumuz, Cambridege İngilizce Sertifika programı düzenledi. Programımıza Velilerimizle birlikte sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimiz  katıldı. Sertifikalarını okulumuzun Eğitim Koordinatörü Uğur Alkanın elinden alan öğrencilerimizin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Emeği geçen tüm Öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Veli Oryantasyonu

Öğrenci Velilerimize yönelik okulumuzda Oryantasyon programı düzenlendi. Verimli geçen bu programda, Okulumuzun Eğitim Koordinatörü Uğur Alkan tarafından Velilerimize yönelik okulumuzdaki kurallar ve programlar (Kılık kıyafet,Servisler,Dersler,Bire bir,Sosyal Aktiviteler vs.)hakkında bilgilendirme yapıldı. Soru-cevap şeklinde geçen program Velilerimiz tarafından beğeniyle karşılandı.  

Ney Ziyafeti

Öğrencilerimizi derslerin ve günlük hayatın stresinden biraz da olsun uzaklaştırmak amacıyla  Ney dinletisi programı düzenledik. Bu amaçla yıllarını Ney çalmaya adamış Neyzen Gökhan Aydın'ı okulumuzda ağırladık. Öğrenci ve öğretmenlerimiz tarafından çok beğenilen bu programda öğrencilerimize Ney ve Ney çalma hakkında çeşitli bilgiler verildi. Bu sene okulumuzda Ney kursları da verecek olan öğretmenimize teşekkür ederiz.

Hava Durumu

Açık

17°C

Osmaniye

Açık
Perşembe 17°C / 22°C Parçalı bulutlu
Cuma 16°C / 19°C Çoğunlukla Güneşli
Cumartesi 13°C / 17°C Yağmurlu

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 5

Dün 62

Bu Hafta 127

Bu Ay 923

Toplam 54991

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE